PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE „NOWOLIPKI" © 2019

 

Plan zajęć

Poniedziałek

 

15:30 - 20:00

Magda Przanowska

 

Pracownia II

Wtorek 

 

16:00 - 19:30

Andrzej

Kern

 

Pracownia I

Poniedziałek 

 

16:00 - 19:30

Andrzej

Kern

 

Pracownia I

Wtorek

 

15:30 - 20:00

Marek Ejsmond

-Ślusarczyk

 

Pracownia II

Środa

 

16:00-19:30

Stefan

Żuchowski

 

Pracownia II

Środa 

 

Konsultacje:

13:00-14:00

Zajęcia

14:00-20:00:

Wiesława

Łobos

 

Pracownia I

Piątek 

 

15:30-20:00

Krzysztof

Brycki

 

Pracownia II

Sobota

 

9:30-14:30

Magda Przanowska

 

Pracownia I

Sobota

 

9:30-14:30

Marek Ejsmond

-Ślusarczyk

 

Pracownia II

Czwartek 

 

15:30-20:00

Krzysztof

Brycki

 

Pracownia II

Piątek 

 

16:00-19:30

Stefan

Żuchowski

 

Pracownia I

Czwartek 

 

Konsultacje:

13:00-14:00

Zajęcia

14:00-20:00:

Wiesława

Łobos

 

Pracownia I

Czwartek

 

16:30-20:00

Paweł

Kasprzak

Wtorek 

 

15:30-19:00

Krzysztof

Jachiewicz

Środa  

 

16:30-20:00

Paweł

Kasprzak

Poniedziałek 

 

15:30-19:00

Krzysztof

Jachiewicz

Wtorek 

 

16:00-20:30

Mikołaj

Miodowski

Czwartek

 

16:00-20:30

Mikołaj

Miodowski

Poniedziałek

 

16:00-20:30

Mikołaj

Miodowski

Czwartek

 

16:00-19:30

Marcin

Bogusław

 

Piątek

 

16:00-19:30

Marcin

Bogusław

 

Wtorek

 

15:30-20:00

Irena Siedacz

Jacek Górnowicz

 

 

Środa

 

15:30-18:00

Irena Siedacz

Jacek Górnowicz

 

Poniedziałek

 

15:30-20:00

Irena Siedacz

Jacek Górnowicz

 

Wtorek

 

16:00-19:30

Dorota

Wójcicka - Żurko

Poniedziałek 

 

16:00-19:30

Dorota

Wójcicka - Żurko

Środa

 

18:00-20:00

Irena Siedacz Jacek Górnowicz

 

 

Piątek 

 

16:00-19:30

Marta Kawecka

- Smolińska

 

Czwartek 

 

16:00-19:30

Marta Kawecka

- Smolińska

 

Wtorek

 

14:45-18:30

Alicja Kwaśniak

 

Pracownia muzyczna I

 

Poniedziałek 

 

14:30-18:30

Alina Bętkowska

 

Pracownia muzyczna II

Wtorek 

 

13:15-19:30

Beata Kieniewicz

 

Pracownia muzyczna III

 

Wtorek 

 

14:30-18:30

Alina Bętkowska

 

Pracownia muzyczna II

 

Środa 

 

13:15-18:30

Alicja Kwaśniak

 

Pracownia muzyczna II

 

Środa

 

14:00-19:00

Beata Kieniewicz

 

Pracownia muzyczna I

 

Piątek 

 

14:00-19:00

Beata Kieniewicz

 

Pracownia muzyczna I

 

Czwartek 

 

14:30-18:30

Alina Bętkowska

 

Pracownia muzyczna II

Czwartek

 

13:15-20:15

Joanna Święs

 

Pracownia muzyczna III

 

Poniedziałek

 

13:15-20:15

Joanna Święs

 

Pracownia muzyczna III

Środa

 

16:00-19:30

Katarzyna Kawka

 

 

Wtorek

 

17:00-20:30

Katarzyna Kawka

Czwartek 

 

16:00-19:30

Iwona Napiórkowska

- Korpała

 

Poniedziałek 

 

16:00-19:30

Iwona Napiórkowska

- Korpała

 

Piątek

 

14:00-20:00

Paweł Althamer