Wskazówki dla uczestników - Pracownia Jubilerstwa

Pamiętajcie, że w czasie kwarantanny możecie konsultować z nauczycielami projekty przygotowane w domu. Im bardziej precyzyjny model, tym bliżej sukcesu i łatwiej zamienimy go wspólnie w Waszą wymarzoną biżuterię! Zobaczcie, jak blisko jest od modelu do gotowej realizacji.

Marcin Bogusław

Chwilowy brak dostępu do pracowni wyposażonej w palniki, pilniki, rygle, puncyny i kowadła nie musi oznaczać przerwy w tworzeniu biżuterii! Przecież każdy projekt zaczyna się od modelu… Wystarczą papier i nożyczki, aby zacząć projektować. Jeśli zrobisz coś z papieru, jesteś już blisko, aby wykonać to również z metalu. Twórzcie i konsultujcie z nauczycielami  swoje projekty, a po powrocie do szkoły wspólnie przemienimy Wasze papierowe marzenia w rzeczywistość!

Marcin Bogusław

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj