Wskazówki dla uczestników - Pracownia Malarstwa i Rysunku

Drodzy Uczestnicy!

Niezwykłe okoliczności zmusiły nas wszystkich do pozostania w domu, do zmiany codziennego rytmu dnia związanego czy to ze szkołą, pracą czy może po prostu z potrzebą spotkania z przyjaciółmi. Mam nadzieję, że ten czas kiedy nie możemy się spotkać w pracowni nie uśpi w Was ducha pracy twórczej.

Zachęcam Was aby tę sytuację, zanim powrócimy do normalności wykorzystać najlepiej jak to możliwe. Szkic na zwykłej kartce papieru jest świetnym początkiem.

Tematem może być martwa natura ustawiona naprędce, widok z okna, domowe zwierze albo ktoś z rodziny. Możecie też zilustrować wasze emocje związane z tym co nas determinuje od paru tygodni i związanymi z tym wyrzeczeniami, nadziejami czy lękami.

Czekam na Wasze prace, możecie je wysyłać na mojego maila: krzysztof.brycki@gmail.com

Powodzenia i do zobaczenia w pracowni!

Krzysztof Brycki

Pracownia Malarstwa i Rysunku

ZAJĘCIA ONLINE

Ilustracje: Krzysztof Brycki

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj