Pianista i producent muzyczny. Ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Jazzu i muz. Estradowej w klasie fortepianu prof. Wojciecha Niedzieli oraz Podyplomowe Studia Kompozycji na Uniwersytecie F. Chopina w Warszawie.  Na co dzień pianista i kierownik muzyczny zespołu Singin’ Birds, z którym nagrał 3 albumy, oraz kierownik muzyczny zespołu Izabeli Trojanowskiej. Na liście artystów, z którymi współpracował znajdują się również m.in. Michał Wiśniewski, Aleksandra Szwed, Maria Sadowska i wielu innych. 

W Państwowym Ognisku Artystycznym „Nowolipki” jest akompaniatorem w pracowni Emisji Głosu oraz Interpretacji Piosenki Aktorskiej. Udziela również wokalistom porad w zakresie teorii muzyki oraz kształcenia słuchu muzycznego. 


Marcin Piękos m.piekos@nowolipki.edu.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj