Urszula Napiórkowska

Jest absolwentką wydziału wokalno - aktorskiego o specjalności śpiew solowy w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Solistka Opery Wrocławskiej i Grosse Oper Polen. Występowała solistycznie w kraju i za granicą w wielu pozycjach światowego repertuaru m. in. Nabucco, Aida, Czarodziejski Flet, Trubadur, Carmen; w galach operowych i operetkowych. Od wielu lat jest skutecznym trenerem  wokalnym w przygotowaniu do egzaminów na studia artystyczne o profilu wokalno-aktorskim. Jest współtwórczynią muzycznych spektakli w wykonaniu warszawskiej młodzieży. Współpracuje z aktorami scen warszawskich jako konsultant wokalny w zakresie musicalu i piosenki aktorskiej.

W Państwowym Ognisku Artystycznym „Nowolipki" od 2021 roku prowadzi zajęcia w pracowni Piosenka z mikrofonem/zajęcia wokalne.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj