Zajęcia online i stacjonarne konsultacje artystyczne

Jesteś naszym uczestnikiem? Zrobiłeś nową pracę w domu? Zapraszamy na zajęcia online i na stacjonarne konsultacje artystyczne!

Stacjonarne konsultacje artystyczne - Kliknij, aby uzyskać więcej informacji! - Uwaga! Od 27 marca 2021 konsultacje zostają wstrzymane do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi nauczycielami w sprawie zajęć odbywających się zdalnie

Napisz wiadomość! Poniżej są adresy e-mail. Otrzymasz korektę i wskazówki odnośnie dalszej pracy. Nasi nauczyciele przygotowali też dla Was inspirujące tematy i zadania!

Ceramika Artystyczna

Paweł Kasprzak   p.kasprzak@nowolipki.edu.pl

Fortepian/Keyboard

Alina Bętkowska   a.betkowska@nowolipki.edu.pl

Beata Kieniewicz   b.kieniewicz@nowolipki.edu.pl   

Grupa Nowolipie

Paweł Althamer   p.althamer@nowolipki.edu.pl

Jubilerstwo

Irena Siedacz   i.siedacz@nowolipki.edu.pl 

Jacek Górnowicz   j.gornowicz@nowolipki.edu.pl   

Marcin Bogusław   m.boguslaw@nowolipki.edu.pl

Malarstwo i Rysunek

Magda Przanowska   m.przanowska@nowolipki.edu.pl 

Uczniów Krzysztofa Bryckiego prosimy o kontakt z innymi nauczycielami.

Marek Ejsmond-Ślusarczyk   m.ejsmond@nowolipki.edu.pl 

Andrzej Kern   a.kern@nowolipki.edu.pl 

Stefan Żuchowski   s.zuchowski@nowolipki.edu.pl

Projektowanie Graficzne i Przestrzenne

Dariusz Skwarcan   d.skwarcan@nowolipki.edu.pl 

Realizacje Intermedialne

Marta Kawecka-Smolińska   m.kawecka@nowolipki.edu.pl   

Rzeźba

Mikołaj Miodowski   m.miodowski@nowolipki.edu.pl 

Wiedza o Sztuce

Katarzyna Kawka   k.kawka@nowolipki.edu.pl 

Wiolonczela

Joanna Święs   j.swies@nowolipki.edu.pl

Witraż z elementami jubilerstwa

Irena Siedacz    i.siedacz@nowolipki.edu.pl 

Jacek Górnowicz    j.gornowicz@nowolipki.edu.pl 

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Iwona Napiórkowska-Korpała   i.napiorkowska@nowolipki.edu.pl

Zajęcia Wokalne

Joachim Andrzejkiewicz   j.andrzejkiewicz@nowolipki.edu.pl