Stacjonarne konsultacje artystyczne i zajęcia online

Jesteś naszym uczestnikiem? Zrobiłeś nową pracę w domu? Zapraszamy na zajęcia online i na stacjonarne konsultacje artystyczne!

Stacjonarne konsultacje artystyczne

Od 17 maja 2021 ruszają dodatkowe stacjonarne konsultacje artystyczne we wszystkich pracowniach muzycznych i wybranych pracowniach sztuk wizualnych. Konsultacje będą odbywały się stacjonarnie od poniedziałku do piątku w Państwowym Ognisku Artystycznym „Nowolipki” z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Na konsultacje należy zgłaszać się do nauczyciela prowadzącego w celu uzgodnienia godziny. W przypadku uczestników niepełnoletnich prosimy o przyniesienie podpisanego oświadczenia: Oświadczenie do pobrania - konsultacje artystyczne (pdf, 383 kb) Konsultacje artystyczne potrwają do odwołania!

Stacjonarne konsultacje artystyczne 

Poniedziałek - Malarstwo i rysunek - Magda Przanowska (godz. 15:30-20:00) m.przanowska@nowolipki.edu.pl
Ceramika - Paweł Kasprzak (godz. 16:00-20:30) p.kasprzak@nowolipki.edu.pl
Malarstwo i rysunek - Andrzej Kern (16:00 - 19:30) a.kern@nowolipki.edu.pl 


Wtorek - Malarstwo i rysunek - Marek Ejsmond-Ślusarczyk (godz. 15:30-20:00) m.ejsmond@nowolipki.edu.pl 
Rzeźba - Mikołaj Miodowski (godz. 16:00-20:30) m.miodowski@nowolipki.edu.pl 

Środa - Biżuteria artystyczna - Irena Siedacz, Jacek Górnowicz (godz. 15:30-20:00) i.siedacz@nowolipki.edu.pl 
Malarstwo i rysunek - Stefan Żuchowski (godz. 16:00-19:30) s.zuchowski@nowolipki.edu.pl

Czwartek - Plastyka dla dzieci - Iwona Napiórkowska-Korpała (16:00-19:30) i.napiorkowska@nowolipki.edu.pl
Realizacje Intermedialne - Marta Kawecka (16:00-19:30) m.kawecka@nowolipki.edu.pl 

Piątek - Malarstwo i rysunek - Krzysztof Brycki (15:30-20:00) k.brycki@nowolipki.edu.pl 
Biżuteria - Marcin Bogusław (16:00-19:30) m.boguslaw@nowolipki.edu.pl
Projektowanie Graficzne - Dariusz Skwarcan (16:00-19:30) d.skwarcan@nowolipki.edu.pl 

Pozostałe zajęcia plastyczne odbywają się zdalnie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi nauczycielami 

Napisz wiadomość! Poniżej są adresy e-mail. 

Ceramika Artystyczna

Paweł Kasprzak   p.kasprzak@nowolipki.edu.pl

Fortepian/Keyboard

Alina Bętkowska   a.betkowska@nowolipki.edu.pl

Beata Kieniewicz   b.kieniewicz@nowolipki.edu.pl   

Grupa Nowolipie

Paweł Althamer   p.althamer@nowolipki.edu.pl

Jubilerstwo

Irena Siedacz   i.siedacz@nowolipki.edu.pl 

Jacek Górnowicz   j.gornowicz@nowolipki.edu.pl   

Marcin Bogusław   m.boguslaw@nowolipki.edu.pl

Malarstwo i Rysunek

Magda Przanowska   m.przanowska@nowolipki.edu.pl 

Krzysztof Brycki k.brycki@nowolipki.edu.pl 

Marek Ejsmond-Ślusarczyk   m.ejsmond@nowolipki.edu.pl 

Andrzej Kern   a.kern@nowolipki.edu.pl 

Stefan Żuchowski   s.zuchowski@nowolipki.edu.pl

Projektowanie Graficzne i Przestrzenne

Dariusz Skwarcan   d.skwarcan@nowolipki.edu.pl 

Realizacje Intermedialne

Marta Kawecka-Smolińska   m.kawecka@nowolipki.edu.pl   

Rzeźba

Mikołaj Miodowski   m.miodowski@nowolipki.edu.pl 

Wiedza o Sztuce

Katarzyna Kawka   k.kawka@nowolipki.edu.pl 

Wiolonczela

Joanna Święs   j.swies@nowolipki.edu.pl

Witraż z elementami jubilerstwa

Irena Siedacz    i.siedacz@nowolipki.edu.pl 

Jacek Górnowicz    j.gornowicz@nowolipki.edu.pl 

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Iwona Napiórkowska-Korpała   i.napiorkowska@nowolipki.edu.pl

Zajęcia Wokalne

Joachim Andrzejkiewicz   j.andrzejkiewicz@nowolipki.edu.pl 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj