Zajęcia

Od 31 maja 2021 ruszają zajęcia stacjonarne w Ognisku „Nowolipki" z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zapraszamy!

Więcej informacji oraz procedura prowadzenia zajęć: www.nowolipki.edu.pl/rozpoczecie-zajec


Adresy e-mail do nauczycieli:

Ceramika Artystyczna

Paweł Kasprzak   p.kasprzak@nowolipki.edu.pl

Fortepian/Keyboard

Alina Bętkowska   a.betkowska@nowolipki.edu.pl

Beata Kieniewicz   b.kieniewicz@nowolipki.edu.pl   

Grupa Nowolipie

Paweł Althamer   p.althamer@nowolipki.edu.pl

Jubilerstwo

Irena Siedacz   i.siedacz@nowolipki.edu.pl 

Jacek Górnowicz   j.gornowicz@nowolipki.edu.pl   

Marcin Bogusław   m.boguslaw@nowolipki.edu.pl

Malarstwo i Rysunek

Magda Przanowska   m.przanowska@nowolipki.edu.pl 

Krzysztof Brycki k.brycki@nowolipki.edu.pl 

Marek Ejsmond-Ślusarczyk   m.ejsmond@nowolipki.edu.pl 

Andrzej Kern   a.kern@nowolipki.edu.pl 

Stefan Żuchowski   s.zuchowski@nowolipki.edu.pl

Projektowanie Graficzne i Przestrzenne

Dariusz Skwarcan   d.skwarcan@nowolipki.edu.pl 

Realizacje Intermedialne

Marta Kawecka-Smolińska   m.kawecka@nowolipki.edu.pl   

Rzeźba

Mikołaj Miodowski   m.miodowski@nowolipki.edu.pl 

Wiedza o Sztuce

Katarzyna Kawka   k.kawka@nowolipki.edu.pl 

Wiolonczela

Maria Sienkiewicz   m.sienkiewicz@nowolipki.edu.pl

Witraż z elementami jubilerstwa

Irena Siedacz    i.siedacz@nowolipki.edu.pl 

Jacek Górnowicz    j.gornowicz@nowolipki.edu.pl 

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Iwona Napiórkowska-Korpała   i.napiorkowska@nowolipki.edu.pl

Zajęcia wokalne

Joachim Andrzejkiewicz   j.andrzejkiewicz@nowolipki.edu.pl 


Emisja głosu, Interpretacja piosenki aktorskiej

Urszula Napiórkowska   u.napiorkowska@nowolipki.edu.pl

Marcin Piękos   m.piekos@nowolipki.edu.pl


Warsztaty aktorskie

Sebastian Ryś   s.rys@nowolipki.edu.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj