24. Piknik Naukowy „Klimat i My" online

08.05.2021
Ogłoszenia
„Młodzi artyści dla klimatu!" pokaz filmów animowanych uczestników zajęć pracowni Realizacji Intermedialnych Państwowego Ogniska Artystycznego „Nowolipki" i warsztat z animacji.

Od 8 do 15 maja 2021 zapraszamy do uczestniczenia w wydarzeniu online 24. Pikniku Naukowego „Klimat i My", podczas którego odbędzie się pokaz filmów animowanych uczestników zajęć pracowni Realizacji Intermedialnych Państwowego Ogniska Artystycznego „Nowolipki" pod hasłem „Młodzi artyści dla klimatu!" i warsztat z animacji. Film dostępny będzie w wirtualnym namiocie, w STREFIE „ZRÓB TO SAM” na stronie piknikowej – od 10 do 15 maja - link: www.pikniknaukowy.pl/strefy  Strona będzie aktywna od 10 maja!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj