ART GAME

13.02.2024
Konkursy
Dołącz już dziś!

Dołącz do ART GAME!

Czy jesteś gotowy na artystyczne wyzwanie? Zapraszamy Cię do udziału w ART GAME - wydarzeniu, które pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, uczyć się nowych rzeczy i dobrze się bawić. Będziemy eksplorować różne dziedziny sztuki, takie jak ceramika, biżuteria artystyczna, rzeźba, historia sztuki, rysunek i malarstwo. A co najważniejsze, masz szansę wygrać nagrodę - materiały plastyczne o wartości 100 Euro! Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia można uzyskać jedynie przez kontakt z Kasią Lisowską-Byster. Czekamy na Ciebie!


ART GAME - Twoje artystyczne wyzwanie czeka!

Dziedziny sztuki

Będziemy eksplorować różne dziedziny sztuki, takie jak:

  • Ceramika;

  • Rzeźba;

  • Biżuteria artystyczna;

  • Historia sztuki;

  • Rysunek i malarstwo;

Przebieg gry

Gra składa się z rund eliminacyjnych dla każdej dziedziny sztuki. Uczestnicy, którzy nie spełniają kryteriów w każdej rundzie, są eliminowani. W finale, pozostałe drużyny muszą stworzyć wspólny projekt, który łączy wszystkie dziedziny sztuki.

Nagroda

A co najważniejsze, masz szansę wygrać nagrodę - materiały plastyczne o wartości 100 Euro!

Chętni mogą zgłaszać się do 25 lutego bezpośrednio u nauczycieli prowadzących i/lub u Kasi Lisowskiej-Byster. Zebranie z uczestnikami ART GAME odbędzie się 26 lutego. Pamiętaj, że jedynie obecność na zebraniu oraz podpisanie regulaminu, który zostanie przedstawiony i przepracowany przez wszystkich właśnie w trakcie tego zebrania, umożliwia udział w grze ART GAME.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i pokaż swoje artystyczne umiejętności!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj