Artystyczny Kiermasz Świąteczny vol.1

08.11.2023
Targi, giełdy, współpraca
4 grudnia 2023 r. godz. 15:00-20:00

Zapinamy kurtki, zakładamy czapki, bo zbliżają się Święta, a my mamy dla Was coś specjalnego!

Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" serdecznie zaprasza Was na nasz artystyczny kiermasz świąteczny, który odbędzie się w tym roku w dwóch odsłonach:

I-szej mikołajkowej już 4 grudnia;

II-giej świątecznej połączonej ze wspólnym kolędowaniem oraz niezwykłym wernisażem kartek świątecznych 14 grudnia.

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla oczu i duszy!

Na kiermaszu będziecie mogli znaleźć wyjątkowe wyroby artystyczne stworzone przez utalentowanych uczestników naszych zajęć. Ceny wyrobów dostosowaliśmy dla każdego i tak już artystyczny podarunek - jedyny w swoim rodzaju - możecie zakupić za jedyne 10 PLN! To doskonała okazja, aby znaleźć piękne i niepowtarzalne prezenty świąteczne dla swoich bliskich, a przy okazji wesprzeć naszą twórczą społeczność.

Dlaczego ogłaszamy ten kiermasz teraz? Otóż, po pierwszej reklamie świątecznej w telewizji i "Last Christmas" lecącym już w radiu, stwierdziliśmy, że to jest TEN moment! Przecież nie możemy pozostać w tyle, prawda? ;)

A co się stanie z pieniędzmi, które uda nam się zebrać? Odpowiedź jest prosta i wspaniała - wszystkie środki zostaną przekazane na konto Rady Rodziców, a tym samym posłużą do zakupu materiałów potrzebnych w naszych pracowniach!. To znakomity sposób, aby rozwijać artystyczne pasje naszej młodzieży.

Nie przegapcie okazji, dołączcie do nas na naszym artystycznym kiermaszu świątecznym! Znajdziecie u nas radość, inspirację i wyjątkowe prezenty dla swoich najbliższych. Czekamy na Was już 4 grudnia. Niech te Święta będą pełne sztuki i twórczości!

Gdzie: Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki", Warszawa, ul. Nowolipki 9b
Kiedy: 4 grudnia i 14 grudnia, w godzinach 15:00 - 20:00
WSTĘP WOLNY!

P.S. nasze artystyczne kiermasze świąteczne sięgają swoją tradycją wielu lat wstecz, o czym możecie przekonać się oglądając poniższą galerię (materiały archiwalne). Teraz powracamy z nowymi pomysłami, wyrobami i energią. Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj