Barbara Falender - Playground

14.05.2021
Wystawy
4.05-30.06.2021

Zapraszamy na wystawę ceramiki i szkła Barbary Falender pt. "Playground". Prace można zobaczyć od 4 maja do 30 czerwca 2021. 

Godziny otwarcia: poniedziałek, środa, piątek: 9:00-16:00
wtorek, czwartek: 9:00-18:00
Adres: Galeria Nowolipki, ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa


„Można konstatować, że ostatnie dzieła artysty to jego summa, w której zawiera się przesłanie. Z latami utajone istnienie własnego wnętrza staje się dla twórcy axis mundi. Rozpamiętuje, deliberuje, analizuje – o, teraz dopiero siebie rozumie. Poznanie dobywa się z głębi na rożne sposoby i miary jako kolejna forma z zaklętą w niej istotą rzeczy. Chociaż w naszych czasach proces twórczy jest na widoku publicznym i artyści zwierzają się mediom, to wcale nie dowiadujemy się znacząco więcej."

Fragment tekstu do wystawy autorstwa Marzenny Guzowskiej.


Na plakacie Playground Barbary Falender - szamot szkliwiony, bazalt, piach 2014.
Opracowanie graficzne: Katarzyna A. Jarnuszkiewicz. Autor fotografii: Krzysztof Wojciewski. 

Autorka fotografii w galerii: Ewa Sokołowska


Organizator

Logo Państwowe Ognisko Artystyczne Nowolipki i Syrenka


Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Logotyp Stowarzyszenia Autorów ZAiKS


* Wytyczne COVID-19! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wymagane jest noszenie maseczek ochronnych i dezynfekcja dłoni wewnątrz budynku. Od 4.05.2021 obowiązuje limit 1 os./15 m2. Na sali wystawowej mogą przebywać w jednym czasie maksymalnie 3 osoby. Prosimy o zachowywanie bezpiecznej odległości 1,5 m od innych oglądających.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj