Dzień otwarty vol.2

07.09.2023
Ogłoszenia
Otwarte pracownie oraz specjalne warsztaty - 19 września od 10:30 do 20:00

Z przyjemnością zapraszamy dzieci i młodzież wraz z nauczycielami na Dzień Otwarty vol. 2 w Państwowym Ognisku Artystycznym “Nowolipki”.

Już po raz drugi oferujemy Państwu specjalnie na ten jeden dzień przygotowane warsztaty m.in. z ceramiki, gdzie każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił przy kole garncarskim. W pracowni biżuterii artystycznej wyławiać będzie można prawdziwe bursztyny przy okazji poznając historię i właściwości tego niezwykłego kamienia. Dodatkowo pracownie rysunku i malarstwa przygotowały niebanalne zajęcia, zupełnie inne, od tych, które znacie na co dzień.

"Dzień Otwarty POA “Nowolipki” to doskonała okazja, by poznać tajniki sztuki, zobaczyć naszą twórczą przestrzeń i spotkać się z naszymi wspaniałymi nauczycielami - artystami plastykami i muzykami, którzy swoją pasją są w stanie zarazić każdego! Pierwsza edycja odbyła się prawie na zakończenie roku szkolnego, w maju. Cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, ilość grup zorganizowanych przeszła nasze oczekiwania a ilość osób indywidualnych odwiedzających nasze pracownie była imponująca. Teraz mamy nadzieję na powtórkę!" - mówi Kasia Lisowska-Byster, pomysłodawczyni Dnia otwartego, w POA Specjalista ds. promocji i projektów kulturalnych.

Czego możesz się spodziewać?

  • Profesjonalnych warsztatów plastycznych przygotowanych przez artystów plastyków specjalnie na ten dzień!

  • Przeglądu filmów krótkometrażowych z udziałem naszych uczniów

  • Wystawy prac plastycznych i malarstwa

  • Możliwość poznania nauczycieli i zadawania pytań

  • I innych atrakcji!

Data: wtorek 19 września 2023 r.

Godziny: 10:30 - 20:00

Miejsce: Państwowe Ognisko Artystyczne “Nowolipki” ul. Nowolipki 9b, Warszawa

Nie przegap tej wspaniałej okazji! Przyjdź i odkryj swoje artystyczne talenty, zapisz się na “Nowolipki” I TY BĘDZIESZ ARTYSTĄ!

Na Dzień Otwarty obowiązują zapisy. Zapisać do udziału klasę, szkołę czy ucznia indywidualnego można mailowo. Wystarczy wpisać liczbę osób, wybrane warsztaty i proponowaną godzinę uczestniczenia w zajęciach! ZAPISZ SIĘ!

Zajęcia są całkowicie darmowe!

Wszystkie informacje również dostępne telefonicznie: 22 635 19 60

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj