Ewa Sokołowska - Specjalista ds. Promocji i Projektów Kulturalnych

01.03.2017
Ogłoszenia

Ewa Sokołowska jest absolwentką Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W swoich projektach posługuje się różnymi mediami i technikami takimi jak malarstwo, fotografia, wydruki graficzne, obiekty. Konfrontuje się z symbolami, budując też różne konteksty. Ma źródła inspiracji takie jak filozofia, historia, mity, teorie naukowe. Ufa jednocześnie swojej intuicji i bardzo ważnym czynnikiem jest dla niej uniwersalność oraz ponadczasowość. Jej prace zaistniały m.in. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Galerii Działań w Warszawie. Posiada liczne nagrody i wyróżnienia m.in. takie jak Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Stypendium Artystyczne m.st. Warszawy.

Od 1 marca 2017 roku pełni funkcję specjalisty ds. promocji i projektów kulturalnych w Państwowym Ognisku Artystycznym „Nowolipki".

Więcej informacji: www.facebook.com/EwaSokolowskaStudio 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj