Katarzyna Markiewicz - Myszy

10.12.2021
Wystawy
10.12.2021-21.01.2022

UWAGA! Informacje związane z COVID-19 poniżej na dole tekstu*

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Katarzyny Markiewicz pt. „Myszy”. Wystawę obejrzeć można w galerii na piętrze w dniach od 10 grudnia 2021 do 21 stycznia 2022 r. 

Katarzyna Markiewicz studiowała malarstwo w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom uzyskała w 1983 roku u prof. Jana Tarasina i u prof. Romana Artymowskiego. Zajmuje się przede wszystkim tkaniną artystyczną i haftem. Na jej pracach pojawiają się motywy takie jak owady, ptaki, myszy, jelenie, drzewa, tworząc bardzo charakterystyczny styl artystki. Prezentowała swoje prace na ponad dwudziestu wystawach indywidualnych m.in. w Galerii Zderzak w Krakowie czy Galerii Opera w Warszawie i brała udział w licznych pokazach zbiorowych m.in. w Międzynarodowym Triennale Tkaniny w Łodzi.

_______

* Wytyczne COVID-19! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem wymagane jest noszenie maseczek ochronnych i dezynfekcja dłoni wewnątrz budynku. W sali wystawowej mogą przebywać w jednym czasie maksymalnie 4 osoby. Prosimy o zachowywanie bezpiecznej odległości 1,5 m od innych oglądających. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj