Kazimiernikejszyn

08.02.2024
Wystawy
czyli wystawa poplenerowa nauczycieli placówek pozaszkolnych

Z przyjemnością zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się w dniu 15 lutego o godzinie 16:00 w Państwowym Ognisku Artystycznym "Nowolipki". Podczas tej wyjątkowej inauguracji zostaną zaprezentowane prace malarskie i rysunkowe stworzone przez uczestników pleneru w Kazimierzu Dolnym, który odbył się w sierpniu 2023 roku.

Inicjatywa ta, zorganizowana przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy, skupiła nauczycieli, wykładowców, instruktorów ze stołecznych placówek pozaszkolnych.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi doskonałą okazję do zanurzenia się w świat sztuki oraz odkrycia talentów naszych wykładowców, nauczycieli, instruktorów, którzy na co dzień uczą rysunku i malarstwa młode pokolenie twórców.

Wystawa ta nie tylko ukazuje efektywną pracę twórczą, lecz również oddaje hołd inspiracji, współpracy i pasji artystycznej. Będzie to również doskonała okazja do spotkania się z artystami oraz wymiany poglądów na temat sztuki i kultury i edukacji artystycznej.

Wierzymy, że wernisaż w Państwowym Ognisku Artystycznym "Nowolipki" będzie nie tylko estetycznym doświadczeniem, ale również momentem refleksji nad rolą sztuki w naszym życiu codziennym.
Liczymy na Państwa obecność i wspólne cieszenie się pięknem, które będzie nam dane podziwiać tego dnia!


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj