Konferencja "Edukacja Artystyczna w Szkole"

26.10.2023
Targi, giełdy, współpraca
Konferencja dla Nauczycieli i Instruktorów

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedmiotów humanistycznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz instruktorów placówek pozaszkolnych na Konferencję "Edukacja Artystyczna w Szkole".

Data: 20 listopada 2023 roku

Godziny: 12:00-16:00

Miejsce: Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki", Warszawa, ul. Nowolipki 9b

O czym będzie mowa na Konferencji?

Konferencja skupia się na edukacji artystycznej, która odgrywa kluczową rolę w rozwoju uczniów. To idealne wydarzenie dla nauczycieli i instruktorów, którzy dążą do awansu zawodowego. Konferencja ta stanowi niezwykłą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie edukacji artystycznej. Podczas spotkania poruszymy wiele istotnych tematów, takie jak: emisja głosu i wykorzystanie go w codziennej pracy, praca z dziełami sztuki czy dyskusja na temat różnic nauczania w szkole a w placówce pozaszkolnej.

Dlaczego warto wziąć udział?

Eksperci w dziedzinie edukacji artystycznej: Specjaliści w swoich dziedzinach podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Inspirujące prelekcje: Dowiesz się, jak rozwijać umiejętności plastyczne, wokalne oraz w jaki sposób skutecznie pracować z młodzieżą.

Praktyczne warsztaty: Weźmiesz udział w praktycznych zajęciach z ceramiki, biżuterii artystycznej, rysunku i malarstwa prowadzonych przez nauczycieli z Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki".

Liczba miejsc ograniczona!

Pamiętaj, że liczba miejsc na konferencji jest ograniczona, więc zarejestruj się jak najszybciej. Rejestracja odbywa się online na stronie Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki".

Dodatkowe informacje o Ognisku Artystycznym "Nowolipki"

Ognisko to miejsce z długoletnią tradycją, gdzie artyści rozpoczynali swoje kariery. "Nowolipki" są samorządową placówką pozaszkolną, w której nadzór merytoryczny sprawuje: Centrum Edukacji Artystycznej a organem prowadzącym jest Biuro Edukacji m.st. Warszawy.

Rejestracja i opłaty

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zapisać się, skorzystaj z formularza dostępnegoTUTAJ

Kontakt

W razie pytań i potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami pod adresem email: artystycznie@nowolipki.edu.pl lub numerem telefonu: 22 6351960.

Informacje dodatkowe

Podczas konferencji udostępnimy materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia o udziale. Organizatorem konferencji jest Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki".

Zapraszamy do udziału w naszej Konferencji "Edukacja Artystyczna w Szkole".  To doskonała okazja do rozwoju zawodowego i inspirujących spotkań. Odkryj potencjał sztuki w edukacji!Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj