Konkurs plastyczny „Pod prąd” inspirowany Rokiem Rzeki Wisły

24.04.2017
Konkursy

Wisła to temat „jak rzeka”. Jej role i funkcje jakie pełniła na przestrzeni wieków znaczyły budowle i konstrukcje, w większości pozostałe w zapisach, starych mapach, na fotografiach. Wokół Wisły powstało wiele legend, obrazów, zdjęć, dzieł artystów, zainspirowanych jej historią i zafascynowanych urodą.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym “Pod prąd” zorganizowanym z okazji “Roku Wisły 2017”. Jest on skierowany do uczniów warszawskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Termin składania prac i kart zgłoszenia upływa

24 kwietnia 2017 roku.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem!

tym razem zostawić legendy, historyczne konteksty, malarskie impresje. Spójrzmy na Wisłę i jej nabrzeża okiem wizjonera i pójdźmy „pod prąd” utartym ścieżkom. Uruchamiając wyobraźnię i kreatywność

stwórzmy zupełnie szalone pomysły, wizjonerskie obrazy, futurystyczne być może konstrukcje. Niech Wisła płynie swoim nurtem, otoczona światem naszych wyobrażeń rodem z science fiction. Dlaczego nie? Pod prąd,niech nadchodząca wiosna i wena twórcza Wam sprzyja.

Powodzenia!

 

Wyniki>>>>

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj