Konkurs plastyczny

12.02.2024
Konkursy
PISANKA

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na pisankę świąteczną dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki"! Już dziś masz okazję stworzyć własną, niepowtarzalną pisankę i zaprezentować swoje artystyczne zdolności!

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, a podzielony został na dwie grupy wiekowe: 7-10 lat oraz 11-15 lat. Nie ma ograniczeń co do wykorzystanej techniki plastycznej - możesz dać upust swojej kreatywności, tworząc pracę trójwymiarową lub wykorzystując inne nietypowe rozwiązania.

Jury konkursowe składające się z doświadczonych nauczycieli artystów plastyków z Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki" oceni Wasze prace pod względem artystycznym, pomysłowości oraz zgodności z tematem konkursu. Liczymy na Waszą wyobraźnię i talent!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dostarczyć swoją pracę osobiście do siedziby Organizatora lub przesłać ją pocztą/kurierem na wskazany adres do dnia 16 marca 2024 roku. Pamiętajcie, że liczy się data stempla pocztowego!

Nagrody czekają na zwycięzców w obu grupach wiekowych, a wasze prace mogą być także wykorzystane w celach promocyjnych Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki".

Nie zwlekajcie! Weźcie udział w konkursie, pozwólcie swojej wyobraźni rozkwitnąć i stwórzcie coś wyjątkowego, co będzie ozdobą waszego domu podczas nadchodzących świąt!

Regulamin znajdziecie na naszej stronie internetowej. Gotowi do wyzwania?

Organizator: Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki"
ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa
katarzynalisowska@eduwarszawa.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj