Nagość boska i ziemska

02.12.2020
Ogłoszenia
Katarzyna Kawka | wykład online | nowy termin 2.12.2020

Dnia 2 grudnia 2020 r. w godz. od 18:00 do 19:00 zapraszamy na nowy termin wykładu online Katarzyny Kawki pt. „Nagość boska i ziemska". Ciało i duch w malarstwie nowożytnym.

Na wykład zapisać się można poprzez wysłanie wiadomości zgłoszenia na adres e-mail: artystycznie@nowolipki.edu.pl
Uczestnictwo jest bezpłatne.

Katarzyna Kawka ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prowadzi zajęcia w pracowni Wiedzy o sztuce w Państwowym Ognisku Artystycznym „Nowolipki". Jest również nauczycielką historii sztuki w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych w Warszawie. Ma piętnastoletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej. Jako egzaminator i przewodniczący bierze udział w pracach Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Współpracuje z Muzeum Narodowym w Warszawie koordynując Ogólnopolski konkurs „Sztuka cenniejsza niż złoto" oraz jako wykładowca podczas cyklicznych kursów z historii sztuki orgaznizowanych przez muzeum. Za najważniejszy swój sukces uważa fakt, iż wielu jej uczniów zostało finalistami i laureatami Olimpiady Artystycznej – sekcja plastyki i zdobyło indeksy do wyższej uczelni na kierunek historia sztuki.

Na plakacie znajduje się fragment „Sądu Ostatecznego" Michała Anioła.
_____________

Szanowni Państwo! Z przykrością zawiadamiamy, że wykład „Nagość boska i ziemska" planowany na 4.11.2020 został przełożony na 02.12.2020 z powodu choroby pani Katarzyny Kawki. Bardzo przepraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj