Noc Muzeów - ART GAME

08.05.2024
Wystawy

Hej, co u Ciebie? Zapraszamy Cię na mega-event, który odbędzie się 18 maja 2024 w Państwowym Ognisku Artystycznym - mowa tu o Nocy Muzeów! Ale uwaga, tym razem to nie będzie zwykłe przekopywanie się przez stare obrazy. Wszystko będzie kręciło się wokół ART GAME!

Wyobraź sobie - cała noc poświęcona sztuce w najbardziej kreatywnym wydaniu. Będziesz miał okazję zobaczyć prace wszystkich uczestników konkursu ART GAME, poznać finalistów i dowiedzieć się, kto zgarnął nagrodę o wartości 100 euro! A to dopiero początek. Wystawa będzie pełna niespodzianek, muzyki, i kto wie, może nawet trochę szalonej zabawy?

Czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia i masa inspiracji. Także jeśli sztuka nie jest Twoim fortepianem, to nie ma znaczenia - atmosfera i energia Nocy Muzeów nie pozwolą Ci się nudzić. Bądź tu, bo to będzie naprawdę wyjątkowe wydarzenie na "Nowolipkach".

Uczestnicy ART GAME:
Ida, Natalia, Kalina, Alex, Lele, Szymon, Kaja, Małgorzata, Ania, Szymon M., Łucja, Aniela, Zuza, Juliusz, Kasia, Sabina, Marita, Helena.

Przyjdź, Zobacz, Przeżyj.

Kiedy: 18 maja, godzina 19:00 - 1:00
Gdzie: Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki", ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa

WSTĘP WOLNY

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj