Plan zajęć

  • Malarstwo i rysunek
    • Poniedziałek 
      16:00 - 19:30 Andrzej Kern
      Pracownia I
    • Poniedziałek
      15:30 - 20:00 Magda Przanowska
      Pracownia II
    • Wtorek 
      16:00 - 19:30 Andrzej Kern
      Pracownia I
    • Wtorek
      15:30 - 20:00 Marek Ejsmond-Ślusarczyk
      Pracownia II
    • Środa 
      Konsultacje: 13:00-14:00
      Zajęcia 14:00-20:00: Wiesława Łobos
      Pracownia I
    • Środa
      16:00-19:30 Stefan Żuchowski
      Pracownia II
    • Czwartek 
      Konsultacje: 13:00-14:00
      Zajęcia 14:00-20:00: Wiesława Łobos
      Pracownia I
    • Czwartek
      15:30-20:00 Krzysztof Brycki
      Pracownia II
    • Piątek 
      16:00-19:30 Stefan Żuchowski
      Pracownia I
    • Piątek 
      15:30-20:00 Krzysztof Brycki
      Pracownia II
    • Sobota
      9:30-14:00 Magda Przanowska
      Pracownia I
    • Sobota
      9:30-14:00 Marek Ejsmond-Ślusarczyk
      Pracownia II
  • Ceramika
    • Poniedziałek 
      16:00-20:30 Paweł Kasprzak
    • Wtorek 
      16:00-20:30 Paweł Kasprzak
    • Czwartek
      16:00-20:30 Paweł Kasprzak
  • Rzeźba
    • Poniedziałek
      16:00-20:30 Mikołaj Miodowski
    • Wtorek 
      16:00-20:30 Mikołaj Miodowski
    • Czwartek
      16:00-20:30 Mikołaj Miodowski
  • Jubilerstwo
    • Wtorek
      15:30-20:00 Irena Siedacz, Jacek Górnowicz
    • Środa
      18:00-20:00 Irena Siedacz, Jacek Górnowicz
    • Czwartek
      16:00-19:30 Marcin Bogusław
    • Piątek
      16:00-19:30 Marcin Bogusław
  • Witraż z elementami jubilerstwa
    • Poniedziałek
      15:30-20:00 Irena Siedacz, Jacek Górnowicz
    • Środa
      15:30-18:00 Irena Siedacz, Jacek Górnowicz
  • Projektowanie Graficzne i Przestrzenne
    • Poniedziałek 
      16:00-19:30 Dariusz Skwarcan
    • Wtorek 
      16:00-19:30 Dariusz Skwarcan
  • Realizacje intermedialne
    • Czwartek
      16:00-19:30 Marta Kawecka-Smolińska
    • Piątek
      16:00-19:30 Marta Kawecka-Smolińska
  • Fortepian, Keyboard
    • Poniedziałek
      14:45-19:00 Alina Bętkowska
      Muzyka III
    • Wtorek
      12:30-18:30 Beata Kieniewicz
      Muzyka I
    • Wtorek
      13:15-17:45 Alicja Kwaśniak
      Muzyka II
    • Wtorek
      14:15-19:00 Alina Bętkowska
      Muzyka III
    • Środa
      14:45-19:15 Alicja Kwaśniak
      Muzyka II
    • Środa
      13:15-18:15 Beata Kieniewicz
      Muzyka III
    • Czwartek
      14:45-19:00 Alina Bętkowska
      Muzyka III
    • Piątek
      13:45-19:15 Beata Kieniewicz
      Muzyka III
  • Wiolonczela
    • Poniedziałek
      13:15-19:45 Joanna Święs
      Muzyka I
    • Czwartek
      11:30-18:45 Joanna Święs
      Muzyka I
  • Wiedza o sztuce
    • Wtorek
      16:00-19:30 Katarzyna Kawka
    • Środa
      17:00-20:30 Katarzyna Kawka
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci
    • Poniedziałek 
      16:00-19:30 Iwona Napiórkowska - Korpała
    • Czwartek 
      16:00-19:30 Iwona Napiórkowska - Korpała
  • Zajęcia wokalne
    • Poniedziałek
      16:00-20:30 Joachim Andrzejkiewicz
      Muzyka II
    • Środa
      16:00-20:30 Joachim Andrzejkiewicz
      Muzyka I
  • Grupa Nowolipie
    • Piątek
      14:00-20:00 Paweł Althamer