Plener malarski

30.01.2024
Koncerty i plenery
Ruszyły zapisy!

TERMIN: 20-30 sierpnia 2024

LOKALIZACJA: Gawrych Ruda to malownicza miejscowość położona nad jeziorem Wigry w północno-wschodniej Polsce. Charakteryzuje się spokojem i otoczeniem przyrody, co sprawia, że stanowi idealne miejsce dla miłośników malarstwa szukających inspiracji w otoczeniu z dala od miejskiego zgiełku.

KOSZT: 1290 PLN (obejmuje transport, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, podstawowe materiały malarskie, opiekę kadry i artystów plastyków).

UCZESTNICTWO: Otwarte dla osób powyżej 18. roku życia.

SZCZEGÓŁY PLENERU:

  • Transport: Zapewniony na miejscu.
  • Nocleg: Wygodne domki.
  • Wyżywienie: Pełne wyżywienie wliczone w koszt.
  • Materiały malarskie: Podstawowe materiały zapewnione.
  • Opieka: Profesjonalna opieka wykwalifikowanej kadry i artystów plastyków.
  • Atrakcje: Możliwość uczestnictwa w różnych atrakcjach na miejscu.

ZAPISY:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  2. Dokonaj przelewu w wysokości 1290 PLN na podane konto: 90 1030 1508 0000 0005 5011 8041, tytułem wpłaty: PLENER (imię i nazwisko uczestnika).

Gawrych Ruda, nad jeziorem Wigry, stwarza inspirujące otoczenie dla twórczej pracy artystycznej. Dołącz do nas, by przeżyć intensywny czas malowania, dzielić się pasją z innymi entuzjastami i czerpać inspirację z piękna otaczającej przyrody. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc zachęcamy do szybkiego zapisania się i wspólnego odkrywania sztuki w unikalnym miejscu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj