Praca Miesiąca - Wy wybieracie!

12.02.2024
Ogłoszenia
pracownie fakultatywne
Czas na głosowanie! Przyjaciele, nadszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy - wybór Pracy Miesiąca z naszych Pracowni Fakultatywnych! 
Po wielu tygodniach intensywnej pracy i tworzenia, nadszedł czas, aby wybrać tę jedną, wyjątkową pracę, która zostanie uhonorowana jako Praca Miesiąca. "Nowolipki" pełne są utalentowanych artystów i kreatywnych umysłów, których prace zachwycają i inspirują.
I tak oto na Wasze głosy czekają:
Marcelina Idźkowska - pierścionek - pracownia biżuterii, opieka artystyczna: Marcin Bogusław
Szymon Mikulski - kolia - pracownia biżuterii, opieka artystyczna: Irena Siedacz/Jacek Górnowicz
Franciszek Pisarski - głowa - pracownia rzeźby, opieka artystyczna: Mikołaj Miodowski

Teraz Wasza kolej, abyście wybrali swojego faworyta! A o wygranej zadecyduje ilość lajków/serduszek pod wybranym zdjęciem na naszych social mediach: https://www.facebook.com/nowolipki oraz https://www.instagram.com/poa_nowolipki/ ! Tak, to Wy macie moc wyboru, abyście mogli docenić i wesprzeć Waszych ulubionych artystów.

Nie czekajcie dłużej - zagłosujcie już teraz i wesprzyjcie talent i pasję naszej młodzieży Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki" Na głosy czekamy do 19 lutego.
Fot.: Maciej Kupidura

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj