Wyniki | Praca Roku w Ognisku Nowolipki 2020/2021 | Konkurs ONLINE

22.06.2021
Konkursy
Termin: 10 czerwca 2021

Drodzy Uczestnicy naszych zajęć! Zapraszamy Was do udziału w konkursie na najlepszą pracę plastyczną w Ognisku Nowolipki w roku szkolnym 2020/2021!

W czerwcu 2021 będziemy wybierać spośród powstających na zajęciach i w domu Waszych rysunków, obrazów, rzeźb, ceramik, witraży, biżuterii  projektów graficznych najlepsze prace i eksponować je na stronie www! Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem i to iż sprzyja ona powstawaniu szkiców, projektów, tworzeniu koncepcji jesteśmy otwarci na różne formy przedstawienia pracy lub pomysłu na pracę. Czekają atrakcyjne nagrody, które będą przyznawane w kategoriach związanych z dziedziną plastyczną. 

Na Wasze prace czekamy do 10 czerwca 2021 roku.  Zdjęcia zgłoszonych prac w formacie jpg wraz informacją do jakiej pracowni w Ognisku Nowolipki jest się zapisanym należy przesłać na adres: artystycznie@nowolipki.edu.pl  

Laureatów poznamy 22 czerwca 2021 roku!

Wyniki

Jury w składzie:
Marcin Bogusław
Paweł Kasprzak
Marta Kawecka-Smolińska
Beata Kieniewicz
Mikołaj Miodowski
Irena Siedacz
Dariusz Skwarcan
Stefan Żuchowski

Postanowiło przyznać następujące nagrody w kategoriach:

Malarstwo i rysunek: Radosław Łopatowski

Rzeźba: Sabina Krysik

Ceramika: Marcelina Idźkowska

Biżuteria: Magdalena Mikulska

Witraż: Rita Stefanowicz

Projektowanie graficzne i przestrzenne: Olga Karwowska

Plastyka dla dzieci: Marceli Jackl


W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną (brak możliwości zorganizowania koncertu/pokazu) jury postanowiło przyznać nagrody również najbardziej wyróżniającym się uczestnikom w pracowniach muzycznych i realizacji intermedialnych:

Fortepian: Agata Biały

Wiolonczela: Noemi Geniusz

Zajęcia wokalne: Maria Kresa

Realizacje intermedialne: Antoni Brycki


Poniżej znajdują się wybrane zdjęcia nagrodzonych prac z kategorii plastycznych. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj