RAZEM - AGATA CYGAŃSKA

25.04.2023
Wystawy
Wystawa malarstwa 25.04-28.05.2023

Zalaną słońcem drogą biegnie radosny czworonóg. Przystaje, by przejrzeć się w tafli jeziora, poruszyć ją spragnionym językiem. Z beztroską energią wbiega na bezkresną łąkę. Trwaj chwilo, jesteś piękna…

Uważne bycie w naturalnej przestrzeni razem z istotą nie-ludzką i urzeczenie prostotą doznań to temat serii prezentowanych obrazów. Przewodnik i czuły towarzysz – pies wprowadza nas w swój zachwycający świat.

Urodzona w 1965 roku w Warszawie. Ukończyła Wydział Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (aneks malarski w pracowni prof. Teresy Pągowskiej) a także Wydział Sztuki na Uniwersytecie Stanowym w Columbus, Ohio (USA). Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, ilustracją, fotografią oraz projektowaniem graficznym. Prowadzi również działalność kuratorską. Uczestniczyła w konkursach, aukcjach, wystawach i plenerach malarskich. Mieszka i pracuje w Zalesiu Górnym.

Wystawę można już oglądać w Państwowym Ognisku Artystycznym "Nowolipki", przy ul. Nowolipki 9b w Warszawie.

Zespół "Nowolipek" w imieniu własnym jak i autorki serdecznie zaprasza na uroczysty midisaż wystawy, który nastąpi już w dniu 13 maja i będzie wspaniałym zwieńczeniem "Nocy Muzeów". Oczywiście zapraszamy z czworonogami;)

Gdzie: Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" 
Kiedy: wystawa 25 kwietnia-28 maja, midisaż 13 maja godz. 18:00
Adres: ul. Nowolipki 9b, w Warszawie

WSTĘP WOLNY!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj