Relacja z Nocy Muzeów 2024

20.05.2024
Wystawy

Wieczór Nocy Muzeów w Państwowym Ognisku Artystycznym na "Nowolipkach" był wyjątkowo udany i przyciągnął tłumy. Frekwencja mocno nas zaskoczyła, a goście licznie przybyli, aby podziwiać wystawy i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Niektórzy z nich podziwiali dzieła w sposób konceptualny, doceniając głębszy przekaz artystyczny. Inni byli zaskoczeni zadaniami, jakie  uczestnicy musieli wykonać w trakcie ART GAM'u. Jeszcze inni ochoczo i wesoło pstrykali sobie zdjęcia, ciesząc się atmosferą i świetnie się bawili na czerwonym dywanie, który dodał uroczystego charakteru tej wyjątkowej nocy.

Cieszymy się jako organizatorzy, bo ewidentnie trafiliśmy z wystawą. Goście, którzy dotarli w nasze progi, z pewnością chcieli nas znaleźć, dotrzeć do nas i zapoznać się z twórczością uczestników zabawy. To pokazuje, jak ważne jest tworzenie wydarzeń, które angażują i inspirują. Dzięki raz jeszcze za liczne przybycie i entuzjazm, który przeniknął cały wieczór.

Polecamy się na przyszłość z kolejnymi dobrymi wystawami. Najbliższa okazja już niedługo, bo 18 czerwca, kiedy to zaprezentujemy wystawę z okazji końca roku szkolnego. Będzie to kolejna szansa na spotkanie z wyjątkową sztuką i na tworzenie nowych, wspaniałych wspomnień. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj