Targi Złotniczo-Jubilerskie GOLDEXPO

30.09.2021
Targi, giełdy, współpraca

Dnia 30 września odbyły się Targi Złotniczo-Jubilerskie GOLDEXPO w Warszawie. Imprezą towarzyszącą Targom była wystawa Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki". Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem.  Głównym celem Fundacji GOLDEXPO Warszawa jest wspieranie młodych talentów.

Zaproszenie Państwowego Ogniska Artystycznego do uczestnictwa w targach jest dla nas zawsze dużym wyróżnieniem, za które dziękujemy!

Państwowe Ognisko Artystyczne  "Nowolipki" od samego początku targów GOLDEXPO w Warszawie bierze udział
w tym wydarzeniu a prezentowane tam prace słuchaczy cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem osób postronnych. Jesteśmy jedyną placówką edukacji artystycznej, która jest zapraszana na to wydarzenie - wiąże się to
z pewnością z historią i tradycją nauczania w Warszawie, które "Nowolipki" prowadzą z dużymi sukcesami nieprzerwanie od 1947 roku.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj