Ważne informacje dla kandydatów na zajęcia w rekrutacji 2022/2023

11.05.2022
Ogłoszenia
Szanowni uczestnicy zajęć i nowi kandydaci !!!

Zapisanym i chodzącym na zajęcia uczestnikom przypominamy, że tylko do 13 maja do godziny 19:00 możecie rejestrować się w systemie ( https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/ ) jako uczestnicy kontynuujący!

Rejestracja w systemie NIE JEST równoznaczna z przyjęciem na zajęcia! Do 13 maja trzeba dostarczyć do POA podpisaną deklarację kontynuacji – wersja papierowa - przyniesiona do placówki lub elektronicznie - skan podpisanego dokumentu wysłany na adres: art_ognisko@nowolipki.edu.pl.

PRZYPOMINAMY również, że uczestnik kontynuujący chcący zapisać się do nowej dla niego pracowni MUSI zrobić to w dniach 16-31 maja (termin przyjmowania wniosków od nowych kandydatów). Nie zapisujemy się do nowych pracowni poprzez deklarację kontynuacji, nowo wybrana pracownia dla kandydata kontynuującego nie zostanie potwierdzona.

NOWI kandydaci (do tej pory nie zapisani na żadne zajęcia), zarejestrowani w systemie, jako kontynuujący – podanie nie zostanie potwierdzone w systemie. Rejestracji należy dokonać w dniach 16-31 maja, termin przyjmowania wniosków od nowych kandydatów.
Rejestracja w systemie NIE JEST równoznaczna z przyjęciem na zajęcia!
W dniach 16 -31 maja trzeba dostarczyć do POA podpisany wniosek o przyjęcie na zajęcia – wersja papierowa - przyniesiona do placówki lub elektronicznie - skan podpisanego dokumentu wysłany na adres: art_ognisko@nowolipki.edu.pl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj