Wiosenne spotkania muzyczne

18.04.2023
Koncerty i plenery
27 kwietnia 2023 r. godzina 17:30

Serdecznie zapraszamy na wspólny koncert Działu Muzycznego Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki", pn." Wiosenne spotkania muzyczne"!

Już 27 kwietnia o godzinie 17:30 uczestnicy zajęć muzycznych fortepianu, wiolonczeli oraz śpiewu wypełnią swoją muzyką przestrzenie "Nowolipek".
Usłyszymy m.in.  utwory klasyczne, rozrywkowe jak i posłuchamy piosenki aktorskiej i estradowej.

"Wiosenne spotkania muzyczne" to dla przybyłych gości możliwość posłuchania na żywo utworów Chopina, Młynarskiego, Bacha czy Gerschwina. Dla naszych uczniów i słuchaczy to z pewnością doniosła chwila, w której mogą pochwalić się swoimi talentami a dla wykładowców Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki" to czas, w którym będą mogli celebrować swoją ciężką ale i bardzo wdzięczną pracę pedagogów i nauczycieli Działu Muzycznego "Nowolipek"!

Oczywiście wspominając tych ostatnich, chwalimy się, że wszyscy uczniowie Państwowego Ogniska Artystycznego zostali przygotowani przez naszych wyróżniających się w świecie edukacji muzycznej pedagogów: Urszulę Napiórkowską, Alinę Bętkowską, Beatę Kieniewicz, Marię Sienkiewicz i Adama Rossę.

Serdecznie zapraszamy na "Wiosenne spotkania muzyczne" na "Nowolipki".
termin: 27 kwietnia (czwartek)
miejsce: Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki"
adres: ul. Nowolipki 9b, Warszawa

WSTĘP WOLNY!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj