Wystawa uczestników i absolwentów "Nowolipek"

30.05.2023
Wystawy
14 czerwca godz. 16:30 - Wystawa na zakończenie obchodów Jubileuszu 75-lecia Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki" w Warszawie

Zapraszamy na wyjątkową wystawę z okazji zakończenia roku szkolnego oraz obchodów 75-lecia Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki"! To niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się w naszej placówce, będzie prawdziwym świętem sztuki.

Już 14 czerwca od godziny 16:30 będziemy mieli okazję ZOBACZYĆ prace uczestników naszych zajęć,

Jeśli interesuje Cię biżuteria artystyczna, to z pewnością  ZOBACZYSZ unikalne i ręcznie wykonane wyroby, które zachwycą swoją kreatywnością i innowacyjnością.

Ponadto, będzie można ZOBACZYĆ prace malarskie i rysunkowe uczestników zajęć, którzy przez cały rok rozwijali swoje umiejętności artystyczne. Będzie to doskonała okazja, aby dostrzec ich talent i zanurzyć się w świat ich twórczości. Nie zabraknie też prac historycznych, dzięki, którym uważny WIDZ dostrzeże, jak zmieniają się trendy w rysunku czy malarstwie.

Oprócz tego, na wystawie nie zabraknie ceramiki i rzeźby. To doskonała okazja, aby ZOBACZYĆ prace młodych adeptów tych zajęć, którzy swoimi rękami tworzą niezwykłe i unikatowe dzieła sztuki, niekiedy bardzo małe innymi razy duże przestrzenne formy.

W magiczny świat dźwięków muzyki wprowadzi nas krótki koncert przygotowany przez Dział Muzyczny Państwowego Ogniska Artystycznego.

Mamy nadzieję, że wystawa będzie jednocześnie znakomitą okazją do świętowania zakończenia roku szkolnego oraz obchodów 75-lecia naszej placówki. To nie tylko czas podsumowań i refleksji, ale również moment, w którym chcemy podziękować wszystkim naszym uczniom, nauczycielom i sympatykom za ich wsparcie i zaangażowanie.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe popołudnie do Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki". Przyjdź i dołącz do nas w tym niezwykłym święcie sztuki! I pamiętaj jeśli tylko chcesz I Ty będziesz Artystą!

Kiedy: 14 czerwca 2023 r. godzina 16:30
Gdzie: Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki", ul. Nowolipki 9b, Warszawa