Zapisy na rok szkolny 2023/2024

27.04.2023
Ogłoszenia

Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" jest jedyną w Warszawie placówką pozaszkolną, do której uczęszczając w cyklu dwuletnim, otrzymasz Państwowe Świadectwo Ukończenia Placówki Artystycznej wydawane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Państwowe Ognisko Artystyczne “Nowolipki” to alternatywa dla młodzieży, która szuka dostępu do edukacji artystycznej.

Bogata oferta zajęć prowadzonych na wysokim poziomie przez dyplomowanych artystów plastyków umożliwia naukę zawodów artystycznych, od roku szkolnego 2023/2024 zakończoną otrzymaniem państwowego świadectwa.

Co zrobić aby dostać się na prestiżowe zajęcia na “Nowolipkach”?
Oto 6 kroków, które należy wykonać, by już od września stać się uczestnikiem jedynych takich zajęć artystycznych w Warszawie:

 • KROK 1
  W dniach 16.05.(od godz. 16.00) - 31.05.(do godz. 18.00) wejdź do systemu rekrutacyjnego na stronie https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl
  Znajdź Państwowe Ognisko Artystyczne “Nowolipki”, zarejestruj się: wypełnij deklarację, wprowadź aktualne dane, sprawdź adresy mailowe i numery telefonów.

 • KROK 2
  WYBIERZ DZIAŁ PLASTYCZNY LUB MUZYCZNY

 • KROK 3
  Podpisaną deklarację możesz: złożyć w sekretariacie POA “Nowolipki” lub zeskanować i przesłać na adres: art_ognisko@nowolipki.edu.pl

 • KROK 4
  W dniach 5,6,7 czerwca weźmiesz udział w wewnętrznym badaniu uzdolnień kierunkowych.

 • KROK 5
  22 czerwca o godzinie 12:00 otrzymasz INFORMACJĘ O PRZYJĘCIU będzie ona widoczna na koncie uczestnika w systemie rekrutacyjnym.

 • KROK 6
  Do  wybierzesz swoją wymarzoną pracownię fakultatywną  I ZOSTAŃ ARTYSTĄ!Pamiętaj, że Państwowe Ognisko Artystyczne “Nowolipki” jako jedyne w Warszawie daje Ci możliwość uczestniczenia w rysunku i malarstwie, historii sztuki i Twojej wymarzonej specjalności plastycznej całkowicie za darmo!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj