„Zbliżenie na Muranów" - 3 edycja - 2019 konkurs fotograficzno-filmowy na reportaż

05.12.2019
Konkursy
19 grudnia 2019 o godz. 10:30 w Kinie Muranów w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie filmowym i fotograficznym na reportaż „Zbliżenie na Muranów"! Na zwycięzców czekał aparat fotograficzny i Vouchery ufundowane przez Kino Muranów!

Wyniki protokół kliknij!!!

Kilka słów o konkursie

Serdecznie zapraszamy warszawską młodzież w wieku od 13 do 23 lat do udziału w konkursie, inspirowanym Muranowem - dzielnicą wyjątkową na mapie Warszawy. Wzniesiona na gruzach i z gruzów była miejscem niewyobrażalnej tragedii. Jest pomnikiem pamięci, miejscem bogatym w historię, niegdyś pełną folkloru, różnorodności, tradycji i wyznań. Jak wygląda Muranów dziś? Jak żyje się tam jego mieszkańcom? Zachęcamy do spojrzenia na dzisiejszy Muranów i poszukania interesujących tematów, historii i ciekawych miejsc czy do spaceru szlakiem muranowskich murali bądź podążenia śladami przeszłości, szukając pamiątek, wspomnień, ludzi – świadków historii. Od współorganizatorów konkursu otrzymacie niezbędną pomoc i wsparcie.

Termin: 5 grudnia 2019

Praca filmowa lub fotograficzna może mieć dowolny wyraz artystyczny z zachowaniem jej reportażowego charakteru.

Konkurs organizowany jest przez Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki” pod patronatem Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, w partnerstwie z Kinem Muranów i ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych „Stacja Muranów”.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest do pobrania tu  na stronie  lub w sekretariacie POA.

Regulamin!

Nagrody:

Autorzy zwycięskich prac otrzymają cenne nagrody ufundowane przez Organizatorów m.in. aparat fotograficzny, miejsce na zajęciach w pracowni realizacji intermedialnych Państwowego Ogniska Artystycznego „Nowolipki”. Oprócz nagród rzeczowych zwycięskie prace zostaną pokazane na uroczystym wręczeniu nagród 19 grudnia 2019 roku o godz. 10:30 na ekranie w Kinie Muranów w Warszawie oraz zostaną zamieszczone na stronie internetowej Organizatora www.nowolipki.edu.pl.

 

Ważne informacje:

• Termin składania/nadsyłania prac upływa 5 grudnia 2019 roku (decyduje datawpłynięcia pracy).

• Ogłoszenie wyników konkursu i uroczyste wręczenie nagród w konkursie odbędzie się 19 grudnia 2019 roku o godz. 10:30 w Kinie Muranów w Warszawie.

• Praca wraz z formularzem zgłoszeniowym powinna zostać przesłana pocztą elektroniczną na adres: artystycznie@poa.waw.pl, lub dostarczona osobiście do sekretariatu POA ul. Nowolipki 9B.