„Zbliżenie na Muranów" - 3 edycja - 2019 konkurs fotograficzno-filmowy na reportaż

05.12.2019
Konkursy
19 grudnia 2019 o godz. 10:30 w Kinie Muranów w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie filmowym i fotograficznym na reportaż „Zbliżenie na Muranów"! Na zwycięzców czekał aparat fotograficzny i Vouchery ufundowane przez Kino Muranów!

Wyniki protokół kliknij!!!

Kilka słów o konkursie

Serdecznie zapraszamy warszawską młodzież w wieku od 13 do 23 lat do udziału w konkursie, inspirowanym Muranowem - dzielnicą wyjątkową na mapie Warszawy. Wzniesiona na gruzach i z gruzów była miejscem niewyobrażalnej tragedii. Jest pomnikiem pamięci, miejscem bogatym w historię, niegdyś pełną folkloru, różnorodności, tradycji i wyznań. Jak wygląda Muranów dziś? Jak żyje się tam jego mieszkańcom? Zachęcamy do spojrzenia na dzisiejszy Muranów i poszukania interesujących tematów, historii i ciekawych miejsc czy do spaceru szlakiem muranowskich murali bądź podążenia śladami przeszłości, szukając pamiątek, wspomnień, ludzi – świadków historii. Od współorganizatorów konkursu otrzymacie niezbędną pomoc i wsparcie.

Termin: 5 grudnia 2019

Praca filmowa lub fotograficzna może mieć dowolny wyraz artystyczny z zachowaniem jej reportażowego charakteru.

Konkurs organizowany jest przez Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki” pod patronatem Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, w partnerstwie z Kinem Muranów i ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych „Stacja Muranów”.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest do pobrania tu  na stronie  lub w sekretariacie POA.

Regulamin!

Nagrody:

Autorzy zwycięskich prac otrzymają cenne nagrody ufundowane przez Organizatorów m.in. aparat fotograficzny, miejsce na zajęciach w pracowni realizacji intermedialnych Państwowego Ogniska Artystycznego „Nowolipki”. Oprócz nagród rzeczowych zwycięskie prace zostaną pokazane na uroczystym wręczeniu nagród 19 grudnia 2019 roku o godz. 10:30 na ekranie w Kinie Muranów w Warszawie oraz zostaną zamieszczone na stronie internetowej Organizatora www.nowolipki.edu.pl.

 

Ważne informacje:

• Termin składania/nadsyłania prac upływa 5 grudnia 2019 roku (decyduje datawpłynięcia pracy).

• Ogłoszenie wyników konkursu i uroczyste wręczenie nagród w konkursie odbędzie się 19 grudnia 2019 roku o godz. 10:30 w Kinie Muranów w Warszawie.

• Praca wraz z formularzem zgłoszeniowym powinna zostać przesłana pocztą elektroniczną na adres: artystycznie@poa.waw.pl, lub dostarczona osobiście do sekretariatu POA ul. Nowolipki 9B.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj