Zwyczajnie na co dzień - wystawa

09.10.2020
Wystawy
9.10-20.11.2020 (wystawa wstrzymana od 9.11.2020 ze względu na obostrzenia COVID-19) | Artyści: Patrycja Baj, Krystyna Bobowska, Monika Byśkiniewicz, Rozalia Chromińska, Marta Kalińska, Marta Perkowska, Marina Petrusevich, Sylwia Piasek, Grzegorz Słupek

UWAGA! Informacje związane z COVID-19 poniżej na dole tekstu*

Zapraszamy na wystawę „Zwyczajnie na co dzień”!
Otwarcie odbędzie się 9 października 2020 w godzinach od 18:00 do 20:00

Wystawa potrwa od 9.10 do 20.11.2020 (wystawa wstrzymana od 9.11.2020 ze względu na obostrzenia COVID-19)

Jesteśmy studentami Edukacji Artystycznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Studia poszerzają naszą wiedzę i pokazują jak odnaleźć się na szeroko rozumianym polu „sztuki”. Umożliwiają nam poznanie i rozwijanie się w wielu dziedzinach sztuki poczynając od malarstwa, grafiki czy rzeźby a kończąc na sztuce nowych mediów.

Wystawa nosi tytuł „Zwyczajnie na co dzień” i jest ona pewnego rodzaju komentarzem do naszej codzienności, do rzeczywistości, w której funkcjonujemy. Rzeczywistość ta jest bardzo dynamiczna i zmienia się każdego dnia, naszym sposobem by się w niej odnaleźć jest jej przekształcenie. Wprowadzenie pewnej własnej niezwyczajnej zwyczajności, dzięki, której odnajdujemy siebie na co dzień.

Tekst: Artyści

----------

* Wytyczne COVID-19! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wymagane jest noszenie maseczek ochronnych i dezynfekcja dłoni wewnątrz budynku. W każdej sali wystawowej może przebywać w jednym czasie maksymalnie 5 osób. Prosimy o zachowywanie bezpiecznej odległości 1,5 m od innych oglądających. Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności!