Stacjonarne konsultacje artystyczne

22.03.2021
Ogłoszenia
Uwaga! Od 27 marca 2021 stacjonarne konsultacje zostają wstrzymane do odwołania.

Od 22 marca 2021 ruszają dodatkowe stacjonarne konsultacje artystyczne w pracowniach sztuk wizualnych (malarstwa i rysunku, rzeźby, ceramiki artystycznej, projektowania graficznego i przestrzennego, realizacji intermedialnych). Konsultacje będą odbywały się stacjonarnie od poniedziałku do piątku w Państwowym Ognisku Artystycznym „Nowolipki” z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Na konsultacje należy zgłaszać się do nauczyciela prowadzącego w celu uzgodnienia godziny. W przypadku uczestników niepełnoletnich prosimy o przyniesienie podpisanego oświadczenia: Oświadczenie do pobrania - konsultacje artystyczne (pdf, 383 kb)  Konsultacje artystyczne potrwają do odwołania! 


Stacjonarne konsultacje artystyczne - Uwaga! Od 27 marca 2021 konsultacje zostają wstrzymane do odwołania.

Poniedziałek - Magda Przanowska (godz. 15:30-20:00) m.przanowska@nowolipki.edu.pl
Paweł Kasprzak (godz. 16:00-20:30) p.kasprzak@nowolipki.edu.pl
Andrzej Kern (16:00 - 19:30) a.kern@nowolipki.edu.pl 

Wtorek - Marek Ejsmond-Ślusarczyk (godz. 15:30-20:00) m.ejsmond@nowolipki.edu.pl 
Mikołaj Miodowski (godz. 16:00-20:30) m.miodowski@nowolipki.edu.pl 

Środa - Stefan Żuchowski (godz. 16:00-19:30) s.zuchowski@nowolipki.edu.pl

Czwartek - Krzysztof Brycki (15:30-20:00) k.brycki@nowolipki.edu.pl 
Marta Kawecka (16:00-19:30) m.kawecka@nowolipki.edu.pl   

Piątek - Dariusz Skwarcan (16:00-19:30) d.skwarcan@nowolipki.edu.pl 

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi nauczycielami w sprawie pozostałych zajęć odbywających się zdalnie!

Napisz wiadomość! W linku są adresy e-mail - kliknij! Otrzymasz korektę i wskazówki odnośnie dalszej pracy. Nasi nauczyciele przygotowali też dla Was inspirujące tematy i zadania!