Wycieczka pracowni Wiolonczeli

15.05.2024
Ogłoszenia

Pracownia Wiolonczeli pod czujnym okiem prowadzącej Marii Sienkiewicz w dniu 7 maja odwiedziła 12. Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Witolda Lutosławskiego w Filharmonii Narodowej!

Przesłuchania II etapu były prawdziwą uczta dla uszu i serc. Uczestniczki pracowni Wiolonczeli miały przyjemność wysłuchać trzech utalentowanych muzyków reprezentujących trzy różne kraje i szkoły wiolonczelowe: Hiszpanię, Koreę oraz Polskę.

To niezwykłe doświadczenie obfitujące w różnorodność muzyczną. Wszyscy trzej artyści trafili do grona pięciu finalistów, co sprawiło, że wycieczka ta była absolutnie trafionym wyborem.

Nasz dziewczyny są zachwycone i nie mogą doczekać się finałowych emocji! Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu i czekamy z niecierpliwością na kolejne występy, które zapewne przyniosą nam jeszcze więcej muzycznych odkryć.

Jeśli i Wy chcecie takich emocji doświadczać, nie zapomnijcie zapisać się do Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki"TUTAJ znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, jak zostać już od września naszym uczestnikiem, wybranych zajęć.

Zapraszamy a Marii Sienkiewicz dziękujemy za tak niebanalne podejście do zajęć!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj