Wyniki konkursu plastycznego „Stary dom”

03.12.2020
Wystawa online

Konkurs jest zorganizowany przez Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki” i pod patronatem Muzeum Narodowego w Warszawie z okazji 150. rocznicy urodzin Ferdynanda Ruszczyca.

Wyniki konkursu plastycznego „Stary dom"

Jury w składzie:
Magda Przanowska – przewodnicząca Jury
Marek Ejsmond-Ślusarczyk
Paweł Kasprzak
Marta Kawecka
Stefan Żuchowski

W konkursie plastycznym pt. „Stary dom" wzięło udział 197 uczestników zgłoszonych ze szkół i indywidualnie. Jury wybierało nagrodzone prace spośród 208 zgłoszonych prac. Konkurs był skierowany do warszawskiej młodzieży w wieku od 6 do 20 lat.

Szkoły i ośrodki edukacyjne, które zgłosiły swoich uczestników to:

Bednarska Szkoła Podstawowa, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów „Rysownia”, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak, Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota", Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4, Pałac Młodzieży, Przedszkole nr 230 i 407, Szkoła Podstawowa nr 1, 16, 75, 92, 100, 225, 246, 255, 263, 368, 381.

Jury po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom:

1 Nagroda
Hanna Andrusco

im. Marii Konopnickiej

2 Nagroda
Radosław Łopatowski

Zgłoszenie indywidualne
(Uczeń Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona)

3 Nagroda
Emila Mościcka

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4

Wyróżnienia:

Hanna Kałaska

Pałac Młodzieży

Hanna Przesmycka

im. Powstańców Wielkopolskich

Aleksandra Stężycka

Szkoła podstawowa nr 100
 im. płk. Francesco Nullo

Livia Matuszczak

Zgłoszenie indywidualne
(Uczennica Szkoły Podstawowej nr 352
im. Jerzego Huberta Wagnera)

Zofia Pergół

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4

Lista uczestników wyróżnionych udziałem w wystawie wraz ze szkołami/placówkami edukacyjnymi – cały protokół w pdf! Kliknij!

Laureaci konkursu otrzymają informację w jaki sposób będzie można odebrać nagrody. Uczestnicy wyróżnieni udziałem w wystawie w dniach od 4 do 11 grudnia 2020 będą otrzymywać dyplomy w formie elektronicznej(jpg) na podany w zgłoszeniu adres e-mail nauczycieli/szkół/ośrodków edukacyjnych bądź na adres e-mail podany w zgłoszeniu indywidualnym.

Informacje o konkursie