Urodził się  w 1971 r. w Jaszczowie w woj. Lubelskim. Ukończył  Studium Nauczycielskie w Zamościu na kierunku  Wychowanie Plastyczne (1990-1992). Studiował na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (1992-1997). Jest aktywnym artystą i pedagogiem z dwudziestoletnim stażem pracy . Zajmuje się rzeźbą, ceramiką artystyczną oraz działaniami interdyscyplinarnymi. Od 1997 r. prowadzi  pracownię rzeźby  oraz technik rzeźbiarskich w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie.  

Pracownię Ceramiki Artystycznej w Państwowym Ognisku Artystycznym „Nowolipki” w Warszawie prowadzi od 2007 r. Jest  współautorem programu nauczania rzeźby dopuszczonego  w 2006 r. do użytku w szkołach plastycznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz współautorem programów nauczania rzeźby i technik rzeźbiarskich, opublikowanych przez CEA w 2015 r.

Zajęcia odbywają się w poniedziałek, wtorek i czwartek.

Paweł Kasprzak  PKasprzak@eduwarszawa.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj